ERELIJST WEDSTRIJDEN

MANNEN

Hieronder de Erelijst per wedstrijd, welke in het verleden voor het Kempenklassement voor de Elite / Belofte Mannen verreden zijn.

Bergeijk

Jaar 1e 2e 3e
2019 Kelland O'Brien (AUS) Michael Freiberg (AUS) Sam Welsford (AUS)
2018 Jasper de Laat Hans Dekkers Robbie van Bakel
2017 Fabio Jakobsen Koos Jeroen Kers Tim Kerkhof
2016 Koos Jeroen Kers Jasper de Laat Tom Vermeer
2015 Benjamin Sydlik (GER) Jeroen Breewel Coen Vermeltfoort
2014 Koos Jeroen Kers Lars van de Vall Marco Brus
2013 Ferdi Frijters Koos Jeroen Kers Koen Bouwman
2012 Marco Brus Twan van den Brand Koos Jeroen Kers
2011 Dennis Smit Thomas Rabou Marco Brus
2010 Benjamin Sydlik (GER) Rob Disseldorp Rik Kavsek
2009 Marco Brus Job Vissers Pim de Beer
2008 Hans Bloks Job Vissers Jan Winkelmolen
2007 Rob Disseldorp Eddy van IJzendoorn Wouter van Zanten
2006 Marco Wesseling Eddy van IJzendoorn Ferdi van Katwijk
2005 Kenny van Hummel Jasper van Heeswijk Marco Wesseling
2004 NIET VERREDEN
2003 NIET VERREDEN
2002 NIET VERREDEN
2001 NIET VERREDEN
2000 NIET VERREDEN
1999 NIET VERREDEN
1998 NIET VERREDEN
1997 NIET VERREDEN
1996 Martijn Lust Sandro Bijnen Wilfried Bastiaanse

Bladel

Jaar 1e 2e 3e
2016 Robbert de Greef Koen van de Klundert Abe Celi
2015 Ferdi Frijters Tom Vermeer Robin Wennekes
2014 Marco Brus Jasper de Laat Harm van der Sanden
2013 Twan Castelijns Ferdi Frijters Patrick Bos
2012 Twan Castelijns Twan Brusselman Roy de Waal
2011 Patrick Ruckert Thomas Rabou Marco Brus
2010 Alexander van Bavel Rudi van Houts Edwin Arts
2009 Roy de Waal Detlef la Grand Jos Castelijns
2008 Matthew Brammeier (GBR) Roy de Waal Timo Fransen
2007 Matthew Brammeier (GBR) Jan Rongen Ferdi van Katwijk
2006 John Schouten Ferdi van Katwijk John den Engelsman
2005 Marc van Grinsven Dirk Bellemakers Paul van de Akker
2004 Robbert van der Stelt Jurgen van Pelt Jos van Veldhoven
2003 Dirk van Schalen Stefan Lotz Marcel Boudewijns
2002 NIET VERREDEN
2001 Patrick Koeman Robbert van der Stelt Theo Eltink
2000 Wilfried Bastiaanse Jeroen Boelen Jurgen van Pelt
1999 Rik Elfrink Marc van Grinsven Mike Strijbosch
1998 Gerben van de Broek Jurgen van Pelt Chris Mulders
1997 Mike Strijbosch Bennie van Leijen Adrie Frijters
1996 Anthony Theus Marc van Grinsven Sandro Bijnen

Duizel

Jaar 1e 2e 3e
2019 Coen Vermeltfoort Arvid de Kleijn Tom Vermeer
2018 Peter Schulting Marco Doets Sjors Handgraaf
2017 Gert-Jan Bosman Oscar van Wijk Robbert de Greef
2016 Gert-Jan Bosman Bas van der Kooij David van Eerd
2015 Twan Castelijns Lars van de Vall Jason van Dalen
2014 Sjoerd van Ginneken Twan Castelijns Ronan van Zandbeek
2013 Michael Schweizer (GER) Dennis Smit Sjors Roosen
2012 Gert-Jan Bosman Marco Brus Dennis Smit
2011 Wim Stroetinga Emmanuel van Ruitenbeek Dennis Smit
2010 Malaya van Ruitenbeek Rudy Vriend Dennis Smit
2009 Rob Disseldorp Malaya van Ruitenbeek Job Vissers
2008 Johnny Hoogerland Rudi van Houts Job Vissers
2007 Arne Hassink Johnny Hoogerland Rob Disseldorp
2006 Jan van Velzen Peter Möhlmann Joost van Leijen
2005 Marcel Alma Sebastiaan Langeveld Kenny van Hummel
2004 Odwin Bink Joost van Leijen Kenny van Hummel
2003 Marcel Alma Kenny van Hummel Johan van Summeren (BEL)
2002 Angelo van Melis Julien Smink Kenny van Hummel
2001 Jurgen van Pelt Wilco Zuiderwijk Ruud Zijlmans
2000 Wilco Zuiderwijk Herold Dat Bobbie Traksel
1999 Daniel van Elven Erwin Gijsbers Arno Wallaard
1998 Paul van Schalen Remco van der Ven Bram de Groot
1997 Anthony Theus Arthur Farenhout Martin van Steen
1996 Criterium Herold Dat Mario Gutte Paul van Schalen
1996 Tijdrit Herold Dat Anthony Theus Wilco Zuiderwijk

Geldrop

Jaar 1e 2e 3e
2019 Pieter van Oirschot Frank Visser Coen Vermeltfoort
2018 NIET VERREDEN
2017 NIET VERREDEN
2016 NIET VERREDEN
2015 Twan Castelijns Lars van de Vall Marco Brus

Gerwen

Jaar 1e 2e 3e
2019 Marien Bogerd Wout Verbeek (BEL) Johim Ariesen
2018 Maarten van Trijp Hans Dekkers Robbie van Bakel
2017 Robbert de Greef Jasper de Laat Pieter van Oirschot
2016 Coen Vermeltfoort Robbie van Bakel Koos Jeroen Kers
2015 Robin Wennekes Koos Jeroen Kers Ronan van Zandbeek
2014 Koos Jeroen Kers Bart Dielissen Etienne van Empel
2013 Brian van Goethem Christopher Latham (GBR) Christoph Schweizer (GER)
2012 Mike Teunissen Gert-Jan Bosman Twan Castelijns
2011 Jeroen Jansen Jefte de Bruin Twan Castelijns

Gerwen Tijdrit

Jaar 1e 2e 3e
2019 Dylan Bouwmans Wessel Krul Roy Eefting
2018 NIET VERREDEN
2017 Koos Jeroen Kers Daan van Sintmaartensdijk Jasper de Laat
2016 Coen Vermeltfoort Bob Olieslagers Koos Jeroen Kers
2015 Luuc Bugter Coen Vermeltfoort Koos Jeroen Kers
2014 Luuc Bugter Niek Boom Marco Brus
2013 Ruud Kooijmans Jon Dibben (GBR) Jesper Schipper
2012 Robbert de Greef Giel de Nijs Bob Martens
2011 Ruud Kooijmans Marcel Kamsma Giel de Nijs

Hapert

Jaar 1e 2e 3e
2016 Ronan van Zandbeek Kobus Hereijgers Lars van de Vall
2015 Koos Jeroen Kers Coen Vermeltfoort Daniel Fitter (AUS)
2014 Geert van der Weijst Lars van de Vall Twan Castelijns
2013 NIET VERREDEN
2012 NIET VERREDEN
2011 NIET VERREDEN
2010 NIET VERREDEN
2009 Enno van Os Roy de Waal Job Vissers
2008 Paul van Schalen Rik Kavsek Willem Schwaner
2007 Marc van Grinsven Roy de Waal Job Vissers
2006 Eddy van IJzendoorn Marco Wesseling Jurgen van Pelt
2005 Dirk van Schalen Jasper van Heeswijk Gideon de Jong
2004 Kenny van Hummel Paul van de Akker Jelle Vanendert (BEL)
2003 Dirk van Schalen Frank Kwanten Bart Bosmans (BEL)
2002 Ferry van Heeswijk Niels Hamers Erwin van Leijen
2001 Jurgen van Pelt Ferdi van Katwijk Jurgen de Jong
2000 Theo Eltink Rik Elfrink Eric van Leijen
1999 Nico Vuurens Anthony Theus Jurgen van Pelt
1998 Anthony Theus Paul van Schalen Bram Schmitz
1997 Roger Coolen Ronald van Haandel Alexander van Bavel
1996 Gerben van de Broek Norman van Hest Paul van Schalen

Hilvarenbeek

Jaar 1e 2e 3e
2016 Jasper de Laat David de Leeuw Jeroen van Zanten
2015 Mitchell Huenders Jasper Bugter Robert Berk
2014 (*2) Arvid de Kleijn Thomas Rabou Pim de Beer
2013 Marco Brus Ricardo van de Klundert Patrick van Leeuwen
2012 Jack Vermeulen Giel de Nijs Paul Dekkers
2011 Marco Brus Nico Vuurens Thomas Rabou
2010 Nico Vuurens Dirk Finders (GER) Mitchell Boet
2009 Wouter de Groot Rob Disseldorp Maint Berkenbosch
2008 Paul van Schalen Marc van Grinsven Marien Wallink
2007 Bart Aernouts Wouter van Zanten Wally Buurstede
2006 John den Engelsman Erik Verboven Paul van de Akker
2005 Jurgen van Pelt Erik Verboven Maarten Mandemakers
2004 NIET VERREDEN
2003 NIET VERREDEN
2002 NIET VERREDEN
2001 NIET VERREDEN
2000 NIET VERREDEN
1999 NIET VERREDEN
1998 Jan van Velzen Jan van Immerseel (BEL) Herold Dat
1997 Peter Heeren Remco Boonstappel Martin Schouten

Vanaf 2010 is de wedstrijd verreden in Haghorst
(*2) Deze wedstrijd is verreden in Esbeek

Leende

Jaar 1e 2e 3e
2014 Arno van der Zwet Stephen van den Berg Oscar Riesebeek

Luyksgestel

Jaar 1e 2e 3e
2019 Coen Vermeltfoort Maik van der Heijden Benjamin Sydlik (GER)
2018 Maarten van Trijp Hans Dekkers Luuc Bugter
2017 Michael Freiburg (AUS) Dylan Bouwmans Lars van de Vall
2016 NIET VERREDEN (*1)
2015 Tim Ariesen Tom Vermeer Luuc Bugter
2014 Ronan van Zandbeek Coen Vermeltfoort Reinier Honig
2013 Brian van Goethem Daan Meijers Ronan van Zandbeek
2012 Yoeri Havik Twan van den Brand Jeff Vermeulen
2011 Erik-Jan Kooiman Wouter Wippert Ramon Sinkeldam
2010 Ritchie Motké Raymond Kreder Geert van der Weijst
2009 Raymond Kreder Dennis Kreder Mario Ickx (BEL)
2008 Ronan van Zandbeek Bjorn Hoeben Johnny Hoogerland
2007 Jeff Vermeulen Marvin van der Pluym Job Vissers
2006 Eddy van IJzendoorn Fulco van Gulik Niki Terpstra
2005 Jurgen Vermeersch (BEL) Joost van Leijen Dirk Bellemakers
2004 Dirk Bellemakers Kurt Wouters (BEL) Arno Wallaard
2003 Jef de Wilde (BEL) Alain van Katwijk Jurgen van Pelt
2002 René Obst (GER) Nathan Clarke (AUS) Gert Steegmans (BEL)
2001 Jurgen van Pelt Hans Dekkers Angelo van Melis
2000 Peter Schep Pascal Hermes Sandro Bijnen
1999 Koen Dirckx (BEL) Rudy Verdonck (BEL) John van de Akker
1998 Lucien de Louw Paul van Schalen Camiel Soesbergen
1997 Herold Dat Anthony Theus Niels Hamers
1996 Herold Dat Gerard Kemper Sandro Bijnen

(*1) 2016 Niet verreden ivm de organisatie van een Belgische Kermiskoers ihkv het 50 jarig Jubileum

Maarheeze

Jaar 1e 2e 3e
2016 Jeroen Breewel Nick Stöpler Lars van de Vall
2015 Rick van Breda Lars van de Vall Robbie van Bakel
2014 Dylan Groenewegen Coen Vermeltfoort Jasper de Laat
2013 Ike Groen Sjors Roosen Luuk de Beer
2012 Danny van Poppel Bart Vendrig Koen Bouwman
2011 Jesse de Haan Leon Burger Leander Schreurs
2010 Maint Berkenbosch James McCallum (GBR) Ferdi van Katwijk
2009 Bart Vendrig Ivor Bruin Rob Disseldorp
2008 Rhys Pollock (AUS) Ronald Roos Eddy van IJzendoorn
2007 John den Engelsman Erik van Bekkum Pim de Beer
2006 Arne Hassink Niek Basten Jurgen van Pelt
2005 Odwin Bink Dirk Bellemakers Dirk van Schalen
2004 Odwin Bink Mike Alloo Paul van de Akker
2003 Joost van Hest Marc van Grinsven Robert Meiland
2002 WEDSTRIJD GESTAAKT *1
2001 Jurgen van Pelt Marc van Grinsven Niels Hamers
2000 Herold Dat Joost van Hest Marc Gerritsen
1999 Alain van Katwijk Joost van Hest Rik Elfrink
1998 Anthony Theus Angelo van Melis Paul van Schalen
1997 Herold Dat Mike Strijbosch Joost van Hest
1996 Angelo van Melis Mario Gutte Sandro Bijnen

*1) Wedstrijd gestaakt i.v.m. het uitbreken van noodweer. Het was niet meer mogelijk de wedstrijd te hervatten.

Nuenen

Jaar 1e 2e 3e
2016 Robbert de Greef Ronan van Zandbeek Pieter van Oirschot
2013 Koos Jeroen Kers Lars van de Vall Coen Vermeltfoort
2012 Twan Castelijns Marco Brus Jeroen Jansen
2011 Marco Brus Thomas Rabou Tim Kleinloog

Oirschot

Jaar 1e 2e 3e
2016 Ronan van Zandbeek Robbert de Greef Pascal Aandewiel
2015 Ronan van Zandbeek Coen Vermeltfoort Tom Vermeer
2014 Ronan van Zandbeek Coen Vermeltfoort Marco Brus
2013 Floris Goesinnen Eddy van IJzendoorn Twan van den Brand
2012 Marco Brus Adam Phelan (AUS) Darren Lapthorne (AUS)
2011 Robin Wennekes Ronald Roos Edwin Arts
2010 Marc Brus Lars Jun Ronald Roos
2009 Lars Jun Patrick Ruckert Pim de Beer
2008 Paul van Schalen Marc van Grinsven Lars Jun
2007 Marco Brus Job Vissers Dennis Luyt
2006 Marco Wesseling Ferdi van Katwijk Chris Kerkdijk
2005 Ralf Hamers Niels Hamers Paul van den Akker
2004 Jurgen van Pelt Theo Eltink Paul van den Akker
2003 Bart Bosmans (BEL) Jurgen van Pelt Cas Graafmans
2002 Jurgen van Pelt Arnold Stam Marc Gerritsen
2001 Marcel Boudewijns Arnold Stam Michel Stobbelaar

Riethoven

Jaar 1e 2e 3e
2019 Benjamin Sydlik (GER) Luuk van Gestel Glenn Loenders (BEL)
2018 Jos Koop Bryan Bouwmans Koos Jeroen Kers
2017 Benjamin Sydlik (GER) Jelmer Asjes Koos Jeroen Kers
2016 Bart Dielissen Robbert de Greef Lars van de Vall
2015 Jasper de Laat Marco Brus Robbie van Bakel
2014 Coen Vermeltfoort Sam Oomen Patrick Bos
2013 Marco Brus Eddy van IJzendoorn Tim Kerkhof
2012 Dirk Jansen Ferdi van Katwijk Ritchie Motké
2011 Marco Brus Nico Vuurens Christoph Dargatz (GER)
2010 Ferdi van Katwijk Mitchell Boet Nico Vuurens
2009 Bram Schmitz Ronald Roos Lars Jun
2008 Marco Brus Paul van Schalen Roy de Waal
2007 Ferdi van Katwijk Pim de Beer Bob Pennings
2006 Jurgen van Pelt Marco Wesseling Ferdi van Katwijk
2005 Kenny van Hummel Mart van Zandbeek Jurgen van Pelt
2004 Ralf Hamers Jurgen van Pelt Léon van Berlo
2003 Hans Dekkers Jurgen van Pelt Niels Hamers
2002 Ferry van Heeswijk Marcel Boudewijns Dirk van Schalen
2001 Piet Rooijakkers Marc Gerritsen Robert Klijs
2000 Marc Gerritsen Marc van Grinsven Jurgen van Pelt
1999 Gerben van de Broek Marcel Boudewijns Bart Bosmans (BEL)
1998 Marcel Boudewijns Jurgen van Pelt Ferry van Heeswijk
1997 Johan van Grootel Robert Regeling Pascal van Bussel
1996 Richard Kooyman Peter Clayton (AUS) Ronald van Haandel

Riethoven Tijdrit

Jaar 1e 2e 3e
2010 Geert van der Weijst Ruud Kooijmans Roy de Waal
2009 Bram Schmitz Geert van der Weijst Marcel Kamsma
2008 Marcel Kamsma Paul van Schalen Bernt Hamers
2007 Niek Basten Franck Terwel Andy Knijpinga
2006 Dirk Bellemakers Niek Basten Chris Vyncke (BEL)
2005 Dirk Bellemakers Franck Terwel Jos van Veldhoven
2004 Pieter Israel Jos van Veldhoven Bart Dirkx
2003 Dirk Bellemakers Jurgen van Pelt Marcel Boudewijns
2002 Dirk van Schalen Marc van Grinsven Niels Hamers
2001 Ad van de Boogaard Piet Rooijakkers John van der Linden
2000 Pascal Hermes Dirk van Schalen Ad van de Boogaard
1999 Dirk van Schalen Joost van Hest Wouter Meijs
1998 Pascal Hermes Herold Dat Mike Strijbosch
1997 Robert Regeling Patrick Claessens Dennis Kroonen
1996 Anthony Theus Herold Dat Joost van Hest

Steensel

Jaar 1e 2e 3e
2019 Coen Vermeltfoort Raymond Kreder Sieben Wouters
2018 Johim Ariesen Jelle Wolsink Hans Dekkers
2017 Robbert de Greef Dylan Bouwmans Luuc Bugter
2016 Ronan van Zandbeek Kobus Hereijgers Martijn Veling
2015 Koos Jeroen Kers Marco Brus Thomas Rabou
2014 Criterium Koos Jeroen Kers Twan Castelijns Marco Brus
2014 Tijdrit Sjors Roosen Jurgen van Diemen Coen Vermeltfoort
2013 Criterium Mike Teunissen Derk Abel Beckeringh Koos Jeroen Kers
2013 Tijdrit Bob Schoonbroodt Sjors Roosen Bram de Kort
2012 Criterium Mike Teunissen Derk Abel Beckeringh Bart Vendrig
2012 Tijdrit Sander Oostlander Bram de Kort Danny Vrolijk
2011 Criterium Ralph Gelens Ronald Roos Frank Niewold
2011 Tijdrit Bob Schoonbroodt Peter Koning Sjors Roosen
2010 Rik van IJzendoorn Thijs Droogmans Rick Craenen
2009 Job Vissers Jan Bos Patrick van Loon
2008 Job Vissers Ronald Roos Bernt Hamers
2007 Ralf Hamers Job Vissers Roy Curvers
2006 Niek Basten Jelle van Groezen Richard Groenendaal
2005 Joost van Leijen Paul van den Akker Jurgen van Pelt
2004 Kenny van Hummel Roy de Waal Joost van Leijen
2003 Jelle van Groezen Theo Eltink Erwin van Leijen
2002 Jurgen van Pelt Marcel Boudewijns Ralf Hamers
2001 Jurgen van Pelt Ruud Zijlmans Erwin van Leijen
2000 Bart Bosmans (BEL) Jurgen van Pelt Piet Rooijakkers
1999 John van den Akker Anthony Theus Jurgen van Pelt
1998 Anthony Theus Jeroen Boelen Alain van Katwijk
1997 Paul van Schalen Anthony Theus Berry Hoedemakers
1996 Herold Dat Mario Gutte Robert Regeling

Valkenswaard

Jaar 1e 2e 3e
2014 Arvid de Kleijn Mitchell Huenders Koos Jeroen Kers
2013 Koos Jeroen Kers Twan Castelijns Tim Kerkhof
2012 NIET VERREDEN
2011 Geertjan Jonkman Peter Schep Wouter de Groot
2010 Nico Vuurens Roy de Waal Edwin Arts
2009 Ralf Hamers Micki van Empel Ferdi Frijters
2008 Paul van Schalen Thijs Droogmans Nico Vuurens

Veldhoven

Jaar 1e 2e 3e
2015 Ronan van Zandbeek Coen Vermeltfoort Twan Castelijns
2014 Huub Duijn Coen Vermeltfoort Jasper de Laat
2013 Kobus Hereijgers Ian Kastelijn Marco Brus
2012 Pim de Beer Ronald Roos Geert van der Weijst
2011 Koos Jeroen Kers Twan van den Brand Jorn Kops
2010 Jorn Kops Geert van der Weijst Harm van der Sanden
2009 Rob Disseldorp Job Vissers Pim de Beer
2008 Paul van Schalen Job Vissers Wouter de Groot
2007 Hans Bloks Ronan van Zandbeek Enno van Os
2006 Marco Wesseling Joost van Leijen Mart van Zandbeek
2005 Jurgen van Pelt Paul van den Akker Bart Dirkx
2004 Jurgen van Pelt Odwin Bink Kenny van Hummel
2003 Jurgen van Pelt Ferdi van Katwijk Wilant van Gils
2002 Ralf Hamers Ferdi van Katwijk Jurgen van Pelt
2001 NIET VERREDEN
2000 Jurgen van Pelt Wim de Vos Ferry van Heeswijk
1999 Wilfried Bastiaanse Jurgen van Pelt Erwin Gijsbers
1998 Paul van Schalen Martien Maton Leon Gijsbers
1997 Criterium Mark van Kuik Marc Gerritsen Jeroen van de Weijer
1997 Afvalrace Marcel Boudewijns Herold Dat Alexander van Bavel
1996 Paul van Schalen Martijn Alberts Roy Konisser

Westerhoven

Jaar 1e 2e 3e
2019 Stan Godrie Roy Eefting Jelle Johannink
2018 Hans Dekkers Koos Jeroen Kers Tim Kerkhof
2017 Koos Jeroen Kers Robbert de Greef Arvid de Kleijn
2016 Coen Vermeltfoort Koos Jeroen Kers Jasper de Laat
2015 Lars van de Vall Rene Hooghiemster Jasper de Laat

VROUWEN

Hieronder de Erelijst per wedstrijd, welke in het verleden voor het Kempenklassement voor vrouwen verreden zijn.

Bergeijk

Jaar 1e 2e 3e
2019 Evy Kuijpers Thalita de Jong Georgia Whitehouse (AUS)
2018 Nina Kessler Evy Kuijpers Femke Geeris
2017 Nina Kessler Sandra van Veghel Melanie Klement
2016 Vera Koedooder Sandra van Veghel Winanda Spoor
2015 Vera Koedooder Evy Kuijpers Britt Teunissen
2014 Nina Kessler Maaike Polspoel (BEL) Vera Koedooder
2013 Vera Koedooder Sarah Roy (AUS) Geerike vd Breggen-Schreurs
2012 Nina Kessler Anne Arnouts (BEL) Marjolein Claessen

Duizel

Jaar 1e 2e 3e
2019 Susanne Andersen (NOR) Nina Kessler Anna Henderson (GBR)
2018 Lorena Wiebes Evy Kuijpers Claudia Koster
2017 Niet verreden om het Kempenklassement
2016 Hanna Helamb (SWE) Evy Kuijpers Nina Buysman
2015 Vera Koedooder Sandra van Veghel Evy Kuijpers
2014 Nina Kessler Sandra van Veghel Evy Kuijpers

Haghorst

Jaar 1e 2e 3e
2016 Vera Koedooder Moniek Tenniglo Laura Gorter
2015 Lauren Kitchen (AUS) Carleen Baas Evy Kuijpers
2014 NIET VERREDEN
2013 Chantal Blaak Thalita de Jong Iris Slappendel
2012 Linda Ringlever Kelly Markus Nina Kessler

Geldrop

Jaar 1e 2e 3e
2015 Lauren Kitchen (AUS) Sandra van Veghel Monique van de Ree
2014 Henriette Woering Mary Rose Postma Amy Pieters
2013 Annemiek van Vleuten Monique van de Ree Vera Koedooder

Hapert

Jaar 1e 2e 3e
2019 Chloe Hosking Eva Buurman Nina Kessler
2018 Lorena Wiebes Nina Kessler Monique van de Ree
2017 Nina Kessler Winanda Spoor Melanie Klement
2016 Nina Kessler Celine van Severen (BEL) Vera Koedooder
2015 Kyara Stijns Ashlee Ankudinoff (AUS) Monique van de Ree
2014 Maaike Polspoel (BEL) Lotte van Hoek Kyara Stijns

Leende

Jaar 1e 2e 3e
2014 Lisa Brennauer (GER) Ellen van Dijk Vera Koedooder
2013 Ellen van Dijk Loes Gunnewijk Annemiek van Vleuten
2012 Loes Gunnewijk Iris Slappendel Mathilde Mathijsse

Luyksgestel

Jaar 1e 2e 3e
2019 Marianne Vos Merel Hofman Jeanne Korevaar
2018 Nina Kessler Jolien D'Hoore (BEL) Marianne Vos
2017 Anna van der Breggen Nina Kessler Karlijn Swinkels
2016 Vera Koedooder Anisha Vekemans (BEL) Nina Kessler
2015 Anna van der Breggen Annette Edmondson (AUS) Vera Koedooder
2014 Maaike Polspoel (BEL) Liesbet de Vocht (BEL) Sofie de Vuyst (BEL)
2013 Marianne Vos Amy Cure (AUS) Vera Koedooder
2012 Marianne Vos Annemiek van Vleuten Vera Koedooder

Maarheeze

Jaar 1e 2e 3e
2015 Vera Koedooder Jolien D'Hoore (BEL) Britt Teunissen
2014 Anna van der Breggen Moniek Tenniglo Sandra van Veghel
2013 Marianne Vos Lucinda Brand Mascha Pijnenborg
2012 Winanda Spoor Kim Banga Charlotte Lenting

Moergestel

Jaar 1e 2e 3e
2013 Lauren Kitchen (AUS) Esra Tromp Mary Rose Postma

Nuenen

Jaar 1e 2e 3e
2012 Petra Dijkman Inge Klep Sandra van Veghel

Omloop der Kempen

Jaar 1e 2e 3e
2019 Lorena Wiebes Amber van der Hulst Monique van de Ree
2018 Winanda Spoor Annet Pit Monique van de Ree
2017 Marjolein van 't Geloof Lorena Wiebes Leonie Lubbinge
2016 Esther van Veen Femke van Kessel Marjolein van 't Geloof
2015 Aslynn van Baarle Kyara Stijns Monique van de Ree
2014 Maaike Polspoel (BEL) Amy Pieters Nina Kessler
2013 Annemiek van Vleuten Amy Pieters Thalita de Jong
2012 Suzanne de Goede Nina Kessler Sarah Duster (GER)

Riethoven

  1e 2e 3e
2019 Yara Kastelijn Alicja Verhagen Celine van Houtum
2018 Nina Kessler Sandra van Veghel Paulien Koster
2017 Nina Kessler Yara Kastelijn Evy Kuijpers

Steensel

Jaar 1e 2e 3e
2019 Franziska Koch (GER) Quinty Ton Jip van den Bos
2018 Lauretta Hanson (AUS) Lizzy Witlox Bente van Teeseling
2017 Nina Kessler Maaike Boogaard Roos Hoogeboom
2016 Evy Kuijpers Sandra van Veghel Tessa Neefjes
2015 Nina Kessler Lizzy Witlox Jip van den Bos

Valkenswaard

Jaar 1e 2e 3e
2014 Janneke Ensing Charlotte Becker (GER) Nina Kessler
2013 Maud Kaptheijns Sandra van Veghel Veerle Goossens

Weebosch

Jaar 1e 2e 3e
2019 Monique van de Ree Bronwyn MacGregor (NZL) Veerle Goossens
2018 Eva Buurman Charlotte Kool Lizzy Witlox
2017 Roos Hoogenboom Femke Geeris Angelique Wammes-Bouman
2016 Vera Koedooder Laura Gorter Eva Buurman
2015 Tessa Neefjes Iris Slappendel Melanie Hessling (GER)

Westerhoven

Jaar 1e 2e 3e
2019 Marjolein van 't Geloof Monique van de Ree Amber van der Hulst
2018 Maud Kaptheijns Winanda Spoor Lizzy Witlox
2017 Marieke van Witzenburg Ymke Stegink Ingeborg Bremmers
2016 Sandra van Veghel Geerte Hoeke Claudia Koster
2015 Vera Koedooder Femke van Kessel Melanie Woering